عید غدیر خم
تبریک عید غدیر خم

هیأت مدیره و مدیریت شرکت عید سعید و فرخنده غدیرخم را به همکاران و خانواده محترم آنها تبریک و شادباش می گوید و برایتان در این روز خجسته شادکامی و بهروزی آرزومند است.

هیأت مدیره و مدیریت


بیشتر بخوانید

تبریک روز کار و کارگر
تبریک روز کار و کارگر

11 اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر است و مدیریت و هیأت مدیره با آگاهی از زحمات تک تک همکاران موفقیت سازمان را مرهون تلاش همکاران می داند و این روز را به همکاران تبریک گفته و دستان پرتلاش شما را صمیمانه می فشارد و اعتقاد راسخ دارد که تلاش امروز شما باعث آرامش فردا خواهد بود.  برای کلیه همکاران و خانواده محترم آنان سلامتی و تندرستی آرزومندیم.

روز کار و کارگر به تلاش گران عرصه کار و تولید مبارک باد

مدیریت و هیأت مدیره


بیشتر بخوانید

GEO-data معرفی نرم افزار جدید شرکت

در تاریخ یکشنبه مورخ 96/09/26 آقای Nadolny مدیر عامل شرکت GEO-data شرکت پشتیبان علمی – فنی شرکت داده های زمینی پارس آخرین ویرایش و تغییرات در نرم افزار GEO-data را برای شرکت ملی حفاری توضیح دادند.

این نرم افزار که تغییرات مهمی نسبت به مدل های گذشته در آن ایجاد گردیده است، مورد توجه کارشناسان شرکت ملی حفاری قرارگرفت. 


بیشتر بخوانید

TOTAL ممیزی شرکت داده های زمینی پارس توسط شرکت

در تاریخ یکشنبه مورخ 96/09/26 شرکت TOTAL مجری طرح 11 فاز پارس جنوبی، شرکت داده های زمینی پارس را به منظور بررسی کیفیت و صلاحیت خدمات نمودارگیری از گل حفاری، مورد ارزیابی قرار داد.

در این Audit فرایندهای مختلف خدمات نمودارگیری مورد بررسی آقای Minieur کارشناس ارشد شرکت TOTAL قرار گرفت. 


بیشتر بخوانید

Mud Logging برگزاری دوره

در راستای هماهنگی های به عمل آمده کارشناس شرکت داده های زمینی پارس  (اقای صابر شیروانی ) یک دوره سه روزه تحت عنوان آشنایی با فرآیند نمودارگیری از گل حفاری برای کارکنان و متخصصین شرکت POGC در محمود آباد برگزار نمود.


بیشتر بخوانید

پنل تخصصی Mud Logging

بر اساس نظر و تصمیم هیأت داوران چهارمین کنگره حفاری  ، مقرر گردیدکه مطالب متنوع مربوط به صنعت حفاری در پنل های تخصصی ارزیابی گردند و فرصت ها، مزیت ها، چالش ها و تهدیدهای هر بخش باحضور کارشناسان خبره آن بخش بررسی و ارزیابی گردند.

یکی از پنل های تخصصی چهارمین کنگره حفاری در روز اول پنل نمودارگیری ازگل حفاری و Coiled Tubing بود که 6 مقاله در این مباحث ارائه شد. مدیر فنی شرکت داده های زمینی پارس درباره چالش های انتقال تکنولوژی در صنعت حفاری به ویژه Mud logging مطالبی ارائه نمود. 


بیشتر بخوانید