تبریک سال 1399
تبریک سال نو 1399

همکاران گرامی

هیئت مدیره و مدیریت شرکت داده های زمینی پارس فرا رسیدن نوروز باستانی 1399 را به شما و خانواده محترمتان تبریک  می گوید و سالی سرشار از برکت و شادکامی برایتان آرزو دارد.

سال 1398 با تمام سختی هایش گذشت ولی برای ما سالی سرشار از تجربیات جدید بود.

این سال نشان داد که پتانسیل های باالقوه و بالفعل شرکت فوق العاده است و شرکت توانایی راه بری حداقل 12 یونیت مادلاگینگ دارا است مشروط بر آنکه از تمام ظرفیت ها به نحو احسن استفاده گردد.

امسال توانمندیهای فکری و امکانات زیادی به مجموعه اضافه شد. نرم افزار Wits ML2 که با توانمندیهای شرکت تهیه شد و افزودن دستگاه گاز کروماتوگراف با قابلیت اندازه گیری C6-C8 در شرایط نامساعد اقتصادی از جمله اقدامات مثبت شرکت می باشد.

امید است در سال آتی بتوان باز هم شاهد شکوفایی بیشتر، همدلی و همراهی یکایک عزیزان می باشیم.

پیشاپیش سال نو را تبریک و آرزوی سلامتی و تندرستی در این ایام پرمخاطره برای همکاران داریم.

نوروز باستانی مبارک

هیئت مدیره و مدیرعامل


بیشتر بخوانید

تبریک روز کار و کارگر
تبریک روز کار و کارگر

11 اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر است و مدیریت و هیأت مدیره با آگاهی از زحمات تک تک همکاران موفقیت سازمان را مرهون تلاش همکاران می داند و این روز را به همکاران تبریک گفته و دستان پرتلاش شما را صمیمانه می فشارد و اعتقاد راسخ دارد که تلاش امروز شما باعث آرامش فردا خواهد بود.  برای کلیه همکاران و خانواده محترم آنان سلامتی و تندرستی آرزومندیم.

روز کار و کارگر به تلاش گران عرصه کار و تولید مبارک باد

مدیریت و هیأت مدیره


بیشتر بخوانید

عید غدیر خم
تبریک عید غدیر خم

هیأت مدیره و مدیریت شرکت عید سعید و فرخنده غدیرخم را به همکاران و خانواده محترم آنها تبریک و شادباش می گوید و برایتان در این روز خجسته شادکامی و بهروزی آرزومند است.

هیأت مدیره و مدیریت


بیشتر بخوانید

ایمنی و بهداشت کار
ایمنی و بهداشت کار

اول ایمنی بعد کار

حفظ و نگهداشت نیروی انسانی در شرکت داده های زمینی پارس از اهمیت ویژه ای برخوردار است یکی از موثرترین جلوه های اهمیت به نیروی انسانی، آموزش ایمنی و بهداشت کار و تاکید به رعایت قوانین و مقررات ایمنی به منظور مقابله و کاهش خطرات ناشی از حوادث می باشد.

به منظور حفظ سلامتی نیروی انسانی، ارتقاء سطح آگاهی در زمینه شناسایی عوامل زیان آور، خطرات و ریسک های محیط کار، پیشگیری از بروز حوادث و افزایش بهره وری از طریق ایمن سازی محیط کار، دوره "ایمنی و بهداشت کار" و شناسایی ریسک در محیط های صنعتی در سایت شرکت در تاریخ 01/10/98 لغایت 03/10/98 در اهواز برگزار می گردد و کلیه نیروها در تمامی ردهها موظف به گذاراندن این دوره می باشند تا اصول و مفاهیم مربوط به این دوره ها مجدداً یادآوری گردد. هم چنین جزوههای مربوطه در سایت شرکت در دسترس همگان قرار می گیرد.


بیشتر بخوانید

GEO-data معرفی نرم افزار جدید شرکت

در تاریخ یکشنبه مورخ 96/09/26 آقای Nadolny مدیر عامل شرکت GEO-data شرکت پشتیبان علمی – فنی شرکت داده های زمینی پارس آخرین ویرایش و تغییرات در نرم افزار GEO-data را برای شرکت ملی حفاری توضیح دادند.

این نرم افزار که تغییرات مهمی نسبت به مدل های گذشته در آن ایجاد گردیده است، مورد توجه کارشناسان شرکت ملی حفاری قرارگرفت. 


بیشتر بخوانید

TOTAL ممیزی شرکت داده های زمینی پارس توسط شرکت

در تاریخ یکشنبه مورخ 96/09/26 شرکت TOTAL مجری طرح 11 فاز پارس جنوبی، شرکت داده های زمینی پارس را به منظور بررسی کیفیت و صلاحیت خدمات نمودارگیری از گل حفاری، مورد ارزیابی قرار داد.

در این Audit فرایندهای مختلف خدمات نمودارگیری مورد بررسی آقای Minieur کارشناس ارشد شرکت TOTAL قرار گرفت. 


بیشتر بخوانید